Докторантура

Докторанттар
Дархан Әсел Зулпыхарқызы-докторант. ДХТ-21-8р (8D07190-отқа төзімді металл емес және силикатты материалдардың химиялық технологиясы)
ҒЗТКЖ тақырыбы: Фарфор плиткаларының фазалық-құрылымдық қалыптасу процестерін қарқындату
Ғылыми жетекшісі: Т.ғ. д., профессор Анарбаев А. а. (Оңтүстік Қазақстан университеті.М. Әуезов)
Ғылыми кеңесші: т. ғ. д., профессор Вакалова т. в. (Томск ұлттық зерттеу политехникалық университетінің н.М.Кижнер Ғылыми-білім беру орталығы - ни ТПУ, Томск қ., РФ)
Байланыс деректері: Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс.; Ги Иляев көшесі 8, № 1 (А) корпус, №202 кабинет

Молодых Алина Алексеевна-докторант. ДХТ-21-8 р (8D07190-отқа төзімді металл емес және силикатты материалдардың химиялық технологиясы)
NIRD тақырыбы: фарфордан жасалған бұйымдарға арналған импортты алмастыратын глазурь синтезі
Ғылыми кеңесші: т. ғ. д., профессор О. в. Казьмина (Томск ұлттық зерттеу политехникалық университетінің н.М.Кижнер Ғылыми-білім беру орталығы - ни ТПУ, Томск қ., РФ)

Қуандықова Ақнұр Ержанқызы-докторант. гр.ДХТ-22-8 нк (8D07190-отқа төзімді металл емес және силикатты материалдардың химиялық технологиясы)
ҒЗТКЖ тақырыбы: Мырыш және қорғасын өндірісінің қалдықтарын пайдалана отырып, цемент клинкерін өндірудің аз энергияны қажет ететін технологиясы
Ғылыми жетекшісі: Т.ғ. д., профессор Таймасов Б. Т. (Оңтүстік Қазақстан университеті.М. Әуезов)
Ғылыми кеңесші: т. ғ. д., профессор Е. Н. Потапова (Д. И. Менделеев атындағы Ресей химия-технологиялық университеті, Мәскеу қ., РФ)

Абдуллин Айдана Абдуллинқызы - докторант гр. гр.ДХТ-22-8нк (8D07190 - Химическая технология тугоплавких неметаллических и силикатных материалов)
Тема НИРД: Стоматологоиялық мырыш фосфатты композициялық материалдың құрамын және технологиясын әзірлеу
Научный руководитель: д.т.н., профессор Таймасов Б.Т. (Южно-Казахстанский университет им.М.Ауэзова)
Научный консультант: д.т.н., профессор Потапова Е.Н. (Российский химико-технологический университет имени Д.И.Менделеева, г.Москва, РФ)
Контактные данные: Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс.; ул. Гани Иляева 8, корпус №1 (А), кабинет №202

Амиралиев Бауыржан Бейсенбекұлы-докторант. гр.ДХТ-22-8 нк (8D07190-отқа төзімді металл емес және силикатты материалдардың химиялық технологиясы)
ҒЗТКЖ тақырыбы: Табиғи және техногендік шикізат негізінде СО2 шығарындылары аз композициялық цементтердің қасиеттерін әзірлеу және зерттеу